Scroll Top
Majerská 44, 821 07 Bratislava

Online právna poradňa

Právne poradenstvo online

Viete, že veľkej časti ľudí pri riešení právneho problému stačí využitie online právnej poradne? Aj z pohodlia vášho domova môžete získať kvalifikované a komplexné právne poradenstvo pre firmy aj jednotlivcov. Naše platené právne poradenstvo online je dostupné kdekoľvek, kde máte prístup na internet.

Elektronicky vám vieme zodpovedať väčšinu vašich otázok, poskytnúť právne stanoviská, vypracovať zmluvy, žaloby, prípadne iné listiny. Dokonca aj založenie spoločností, vrátane zápisu zmien zapísaných údajov o jednotlivých spoločnostiach v obchodnom registri vieme vybaviť takouto cestou.

Pri využití služieb online právneho poradenstva garantujeme našim klientom poskytnutie kvalifikovanej právnej rady skúsenými advokátmi, úsporu času a peňazí, maximálne zachovanie vašej anonymity a diskrétnosť.

Platená právna pomoc

Všetky služby našej online právnej poradne sú platené. Nemusíte sa však báť, že miniete veľa – naše ceny za právne poradenstvo sú adekvátne a  riešenie jednoduchých právnych vecí vás vyjde iba pár eur.

Výšku odmeny za poskytnutie právneho poradenstva vám vždy oznámime dopredu. Takisto vám dopredu oznámime časový rámec, v rámci ktorého vám zašleme odpoveď na vami zadanú otázku, právne stanovisko, vypracovanú zmluvu, alebo inú dokumentáciu. Je už len na vás, či s výškou odmeny budete súhlasiť, alebo nie. Uhradením odmeny, prípadne po zaslaní potvrdenia o zaplatení vám právne služby v dojednanom rozsahu poskytneme.

Právna poradňa online – služby

Elektronicky (online), bez potreby návštevy našej advokátskej kancelárie vám poskytneme nasledovné právne služby:

  • vypracovanie / poskytnutie právneho stanoviska
  • vypracovanie zmlúv / kontrola už existujúcich zmlúv
  • vypracovanie jednoduchej žaloby / iných právnych listín
  • založenie spoločnosti / zmeny zapísaných údajov o spoločnosti v obchodnom registri /
  • zrušenie spoločnosti
  • posúdenie existujúcej dokumentácie GDPR / vypracovanie GDPR dokumentácie a s tým súvisiace právne poradenstvo

formulár právnej pomoci

Zaujala vás naša ponuka? Ak máte záujem o poskytnutie právneho poradenstva online, postačí, ak nám vašu otázku spolu so všetkými relevantnými informáciami pošlete prostredníctvom formuláru nižšie alebo e-mailom na office@oslegal.sk. Ak máte k Vášmu právnemu problému k dispozícií nejaké dokumenty (zmluvu, žalobu a pod.), prosím pripojte ich.